Bingo Çamaşır Suyu Yorumları

Bingo çamaşır suyu yoğun bir çamaşır suyu olması nedeni ile tercih nedenim. Diğer çamaşır suyu markalarında da yoğun ve hijyenik olanlar var fakat Bingo diğerlerine göre daha uygun fiyatlı ve aynı kalitede temizliyor.

Bingo hem her yüzey için olan ürünü var hemde ayrı ayrı mutfak veya banyo olarakta kullanıma sunulmuş ürünleri bulunmakta.

Bingo ile temizlik yapıldığı  zaman evimde veya iş yerimde gerçekten temizlik yapıldığı hissini yaşıyorum.Hem heryer mis gibi temizlik kokuyor hemde mikroplarla savaştığına inanıyorum.Yüzeylerde bulunan tüm izleri, lekeleri anında yok ediyor sanki mutfak tezgahım yeni yapılmış , banyo küvetim , lavabolarım ve klozetim yenilenmiş gibi oluyor. Herşeyden önce biliyorum ki Bingonun yoğun etkisi ile hijyen evimin , işyerimin heryerinde ve içim rahat oluyor…

Diğer markaların yoğun olmayan çamaşır suları bende hassayit yaratıyor çok sıcı oluyorlar ve kullanımdan sonra kesinlikle solunumu mu etkiliyor rahat nefes alamıyorum.Ama bingo da böyle bir sorun yaşamıyorum.

Bingo çamaşır suyunu bir damla bile damlatsam her yere yayılıyor ve derinlemesine temizliyor…Bingo markasının diğer ürünlerini de kullanıyorum mutfağımda ve banyomda aynı zamanda yüzey temizliği içinde ürünleri bulunmakta..

Böylesine kaliteli ve insan evdeki yaşayan hayvanlar içinde çok fazla tehdit oluşturmayan iyi bir markanın reklamlarını daha çok tv de görmek isterim.

Bingo çamaşır suyunu hemen hemen tüm büyük alışveriş merkezlerinde görmek mümkün.Ayrıca dönem dönem yapmış oldukları kampanyaları da kaçırmamaya özen gösteriyorum.Hijyen demek Bİngo demek benim için Bingosu yapılan hiçbir temizlik temizlik değildir…Kendim için sevdiklerim için hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yaşamak önceliğim…Bu nedenle güvendiğim inandığım marka Bingo evimde,mutfağımda,banyomda, iş yerimde her zaman yerini alır .

Mutlaka her bayana tavsiye ediyorum klasik çamaşır suları sağlımız açısından da tehlike oluşturmakta. Bingo çamaşır suyu her anlamda artısı fazla olan bir marka ve çamaşır suyudur…

 

 


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?