Duru Beyaz Banyo Sabunu Yorumları

Duru beyaz banyo sabunu banyoda olmazsa olmaz demirbaşlardan.

Duru beyaz banyo sabunu ile mutlaka her sabah birbirimize bir merhaba deriz.Önce kuru haliyle uzun uzun koklarım ve sonra suyun altında hemen köpürmesi ile temizliğin tadına varırım.

Duru beyaz banyo sabunu her alışverişte ihtiyacımız olsa da olmasa da alışveriş arabasının içinde mutlaka yerini alır. Çeşitli banyo duş jelleri , şampuanları kullanmamıza rağmen ilk öncelik banyoların Şahı kesinlikle Beyaz sabundur…Duru beyaz banyo sabunu ile yapılmayan banyo bana göre temizlenmemiş bir beden demektir.

Çocuk iken hatırlıyorum da sabun kokusunu duyunca kaçacak yer arardım çünkü o sabun kokusu banyo yapmak demekti ve banyo yapmak sabunun gözlerini yakması demekti.Oysa ki büyüdükçe Beyaz sabunun temizleyici olması özelliği ve mis gibi kokusu benim banyoda vazgeçilmezim oldu.

Kalıp kalıp Duru beyaz banyo sabunu o kadar çok dermo kozmetik ürüne sahip olmama rağmen sadece banyoda değil günlük yüz temizliğinde bile kullandığım bir marka ve sabun oldu. Ayrıca katkısız olması doğal olması da tercih nedenimdir. Yüz temizliğinde hiçte diğer sabunlar gibi kuruluk yapmıyor tam tersine daha yumuşak bir cilte sahip oluyorsunuz Duru beyaz banyo sabunu ile

Mutlaka herkese tavsiye ediyorum hatta banyomun dışında balkonumda dahi Duru Beyaz sabun kalıp kalıp sepet içerisinde banyoda suyla buluşup köpüreceği günü bekliyor ve evimin her yeri mis gibi Duru Beyaz sabunun doğal ve çocukluğumda ki masum kokusunu sarıyor.

 


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?