Elidor Şampuan Yorumları

Elidor şampuan ile sağlıklı saçlar , kırılmayan saç uçları, kepeksiz görünüm ile hayata tüm hızıyla devam edersin.

Elidor çocukluğumdan bu yana ailece kullanmış olduğumuz saç şampuanı markasıdır.İnce belli bardak şeklinde minik pembe ambalajında olan Elidor saç şampuanı çocukluğumda en çok severek kullandığım saç şampuanıydı. Hata şu anda yazımı yazarken kokusu burnuma geldi.Bugüne kadar Elidor saç şampuanının her çeşidini kullandım ama o çocukluğumda kullandığım pembe ambalajlı minik değişik kutusu olan Elidor saç şampuanının kokusunu bulamıyorum.Şöyle bir gerçekte var kalitesi ve iyi saç temizlemesi hala ilk gün kü gibi aynı ve çok memnunum.

Elidor saç şampuanını çok az miktarda ıslak saça uyguladığımda hemen köpürüyor ve saç derisinden uçlarına kadar temizlik hissini hemen algılıyorum.

Bir ara Elidor saç şampuanı kuru olanları ile çıktığında hemen bende merak uyandırdı ve aldım .Çok kullanamadım çünkü illa ki şampuanı kullanırken yanında suda olmalıydı.Ama şöyle bir durumda var uzun süre hasta yatan veya çeşitli nedenlerle saçlarını yıkayamayan kişiler için Elidor kuru saç şampuanı çok ideal.Tavsiye ederim. Hatta Elidor kuru saç şampuanını alır almaz arkadaşlarıma da tavsiye ettim birçoğuna ilginç geldi ve kullandılar.

Elidor saç şampaunın yanı sıra saç kremlerinide uyguladığımızda saçlarımız tam anlamıyla bir bakımdan geçmiş oluyor ve hacimli sağlıklı bir görünüme sahip oluyor. Birçok markanın saç şampuanını kallandım fakat ailece yılların vermiş olduğu memnuniyet ile Elidor saç şampuanından vazgeçmek mümkün olmadı.

 


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?