GARNIER AMBRE SOLAIRE GÜNEŞ KREMİ YORUMLARI

Garnier Ambre Solaire Güneş Kremi ile tüm yaz boyunca lekelenme korkusu olmadan rahatlıkla güneşlendim.

Hatta yaz kış denilmeden kullanılması gerektiğine inanıyorum güneş kremini çünkü cildimiz hassastır ve güneş te olabildiğine ciddi hasarlar bırakabilir cildimizde.Tabi ki vücudun d vitaminine ihtiyacı var fakat yinede koruyucu krem kullanmak faydalı olacaktır…

Garnier Ambre Solaire güneş koruyucu kremi her sabah mutlaka evden işe çıkmadan önce tüm yüzüme uyguluyorum ve herhengi bir yapışkanlık hissi ve terleme yapmıyor.

Daha önce farklı markaların dermokozmetik ürünlerinlerini güneşten korunmak amaçlı kullandım fakat Garnier Ambre Solaire ile yolda yürürken yada aşırı güneş olan saatlerde hiç korkmadan çok rahat güneş altında kalabiliyorum.Özellikle elli faktör olması da tercih sebebim.Aynı zamanda küçük çocuklar için de kullanılabilir.

Günümüzde ozon tabakasının delinmesi gibi sıkıntılardan oluşan güneşin insanlar üzerinde zararlı ışınları çok daha fazla artmış bulunmakta o neden le unutulmamalıdır ki güneş faydalı olduğu kadar zararlıdır da bu zararlardan ancak ve ancakgüneş koruyucu kremler ile korunabiliriz.

Garnier Ambre Solaire Güneş kremi ile tanışmam şöyle oldu;

Kardeşim çocuklarına plajda güneşten korunmaları için krem uyguladı bende denedim ve inanılmaz memnun kaldım çünkü hem çok fazla güneşten yanmamı engelledi hemde yapışmadı cildime. O nedenle o gün bugün dür yaz ve kış hergün mutlaka Garnier Ambre Solaire kullanıyorum.

Ambalajı küçük olmasına rağmen çok uzun süre kulanabiliyorum.Eczanelerden, kozmetik ürün satışı yapan mağazalardan, büyük alışveriş merkezlerinden rahatlıkla bulabilirsiniz Garnier Ambre Solaire Güneş Koruyucu Kremi

Diğer güneş koruyucu kremlere göre daha uygun fiyatı olan Garnier Ambre Solaire Güneş Koruyucu Kreminin farklı alternatifleride bulunmakta.

Mutlaka her bay bayan farketmez güneşle arası çok fazla iyi olmayan herkesin çantasında , dolabında bulundurması gereken bir ürün Garnier Ambre Solaire


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?