Hotpoint Ariston Çamaşır Kurutma Makinesi Yorumları

Hotpoint Ariston çamaşır kurutma makinesi ile bugüne kadar neden tanışmamışız diye söylenmekten kendimi alıkoyamıyorum. O kadar ki bir saat içerisinde çamaşır makinesinde yıkanmış olan çamaşırlar Hotpoint Ariston çamaşır kurutma makinesi ile kurutuluyor. O sadece bir kurutma makinesi değil. Çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra çamaşırlar Hotpoint Ariston çamaşır kurutma makinesine yerleştiriliyor ve yaklaşık bir saat sonra kurutma makinesinden çıkan çamaşırlar sanki yeni alınmış gibi ve yumuşatıcının kokusu dahada bir çamaşırların içine derinlemesine sinmiş oluyor.

Evimizde birden fazla kedimiz var. Hotpoint Ariston çamaşır kurutma makinesi ile kurutulan çamaşırların üzerinde bir tane bile tüy kıl hiçbir şey bulamazsınız çünkü kurutma makinesi kuruttuktan sonra filtresini temizliyoruz ve içerisinde birikmiş olduğunu görüyoruz tüylerin ve filtreyi temizleyip tekrar yerine takıyoruz.

Özellikle kış aylarında çok daha bize kolaylık sağlayacak olan Hotpoint Ariston çamaşır kurutma makinesi her evde olmalı.

Küçük çocuğu bebeği olan ailelerin mutlaka kullanması lazım. Alerjisi olan kişilerinde kullanması lazım çünkü çamaşırları kuruturken üzerinde toz, tüy ne varsa alıyor. Hotpoint Ariston çamaşır kurutma makinesinde birkaç mod bulunmakta. İsterseniz ütü modunda çalıştırıp çamaşırlarınız ütülenmiş gibi çıksın isterseniz gardrop moduna getirin çamaşırlarınız askıda gibi kullanıma hazır olsun

Çamaşır kurutma makineleri hakkında daha çok reklam ve kampanya yapılmalı fiyatlar tekrar bir gözden geçirilmeli ve her evin her kadının bir HOTPOINT ARISTON ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ OLMALI.


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?