Rexona Reward Shower Clean Yorumları

Rexona Reward Shower Clean adeta artık benimle bütünleşmiş bir deodorant oldu. Yaz kış demeden sürekli sabahları mutlaka evden çıkmadan önce koltuk altı için uyguladığım ferah, fresh uzun süre kalıcılığı olan terlemeyi önleyen deodorant REXONA REWARD SHOWER CLEAN. Adı üzerinde gerçektende banyo ferahkığı ve temizliği hissini veriyor her uyguladığımda.

Bazen düşünmüyor değilim REXONA REWARD SHOWER CLEAN bir set halinde piyasaya sunulmalı.Çünkü çok harika bir koku ve etkili.

Mesela bir saç şampuanı olmalı bir vücut şampuanı olmalı. Yazın birçok kişinin sorunu terleme sorunu var şükür bende böyle bir durum yok olsa da REXONA REWARD SHOWER CLEAN gibi özel bir kurtarıcım var…

Özellikle REXONA serisinde en çok yıllardır yaz kış kullandığım deodorant SHOWER CLEAN ve umarım kokusu zamanla bir değişikliğe uğramaz çünkü arada REXONA SHOWER CLEAN in kutusunda değişik tasarımlar yapılıyor gayet de hoş bir görüntüye sahip oluyor ve kilitli aç kapa şeklinde emniyetinin olması da ayrıca güzel.

Birçok arkadaşım REXONA REWARD SHOWER CLEAN ile tanışmadan önce ‘ parfümümün ismini nedir ‘ diye soruyordu. Hayır parfüm değil koltuk altı için kullandığım deodorant dediğimde şaşırıyorlardı.Şimdi nerdeyse hepimiz aynı freshlikte kokuyoruz çünkü onlarda da bağımlılık yaptı.

REXONA SHOWER CLEAN evet çok güzel çok etkili uzun süre çok rahat kullanabiliyorum ve mis gibi temizlik kokusuna bürünüyorum fakat fiyatı biraz pahalı daha uygun olsa birden fazla alabilirim.Bu arada kesinlikle o fiyatı hak ediyor kalite ve özel kokusu kalıcılığı ile sadece alım gücü yüksek olmayan kişilerde REXONA REWARD SHOWER CLEAN den mahrum kalmasınlar istiyorum. Her bireyin sağlık açısından da korkmadan kullanabileceği bir deodorant olan REXONA REWARD SHOWER CLEAN benim yıllardır vazgeçilmezim ve bu deodorantı kullanmak herkese tavsiye ediyorum mutlaka ama mutlaka yaşlısı genci herkes denemeli zaten deneyince asla bırakamıyorsunuz.


Rexona Reward Shower Clean Yorumları” üzerine bir düşünce

  1. fılız örnek

    Deodorant ambalajı çok sıkıntılı baya güç harcamak gerekiyo sıkmak içın hatta max kokusunu yıllar önce kullanıyodum yine aldın ve o sıkıntıdan dolayı bitiremeden attım ve kavun kokusu vardı o yok artık nedense

    Yanıtla

Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?