SIGNAL WHITE NOW DİŞ MACUNU YORUMLARI

Şimdi alışmış olduğunuz bildiğiniz tüm diş macunlarını terazinin bir ucuna Signal White Now diş macununu terazinin diğer ucuna koyun emin olun öncelikle dişler üzerindeki ilk kullanımda ki pırıltılı etkisi ile Signal White Now ağır basacaktır…

Reklamlarda görür görmez reklamından etkilenerek aldım Signal White Now diş macununu yaklaşık 2 yıl önce ve bir dahada bırakmadım. Diğer diş macunu markalarına göre hem uygun fiyatlı olması hemde dişlerim ve ağız sağlığım üzerinde ki kısa sürede sağlamış olduğu etkisi ile Signal White Now beni kullandığıma pişman etmedi.

Ambalajı ile de kendisine çeken Signal White Now alışılmışın dışında mavili macunu ile diş fırçalama esnasında ağız içerisinde bir ferahlık veriyor.

Signal White Now diş macunu en küçük boyunu alıp kullanıyor olmama rağmen bana bayağı bir süre gidiyor ve en son 2 hafta önce bir kozmetik mağazasında Signal White Now diş macununu gördüm kampanya yapmış yanında da kaliteli fırçaları olan diş fırçası hediye ediyordu hemen aldım. Zaten kullandığım bir marka kullandığım bir diş macunu markası böylede güzel bir kampanya yapıca almamak olmazdı.Gerçi Signal White Now diş macunu  en güzel hediyeyi bize kullandığımızda dişlerimiz üzerinde ki pırıltısı ile pırlanta görünümlü dişler ile  en güzel hediye olarak vermekte.

Gülmek  bir mutluluk sembolidir. Signal White Now diş macunu edinen ve kullanan herkes için gülmek bir sembol olmaktan çıkar ve Signal White Now ‘ lu gülüşler sembol olur…


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?