Woolita Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı Yorumları

Woolite  sıvı  çamaşır makinesi deterjanı ile çamaşırlarım eskisine göre çok daha renkli çok daha beyaz ve çok daha mis kokulu

Woolite sıvı çamaşır makinesi deterjanı özellikle kırmızı rengini kullanıyorum ve onu tüm yakın çevreme tavsiye ediyorum.

Her anlamda çamaşır makinesi deterjanı denilince Woolite vazgeçilmezim oldu.Çünkü diğer toz deterjanlara karşı Woolite öncelikle sıvı deterjan olması kalıcı kokusu ile diğerlerine fark atıyor…genelde üç litrelik olarak alıyorum ve kalitesine göre  inanılmaz uygun fiyatı bunun yanı sıra sadece renkli çamaşırlarımızda değil beyazlarda da Woolite sıvı çamaşır makinesi deterjanını kullanıyorum ve sonuçtan çok memnunum.

Sıvı deterjana  alerjisi olan kişiler için çok faydalı ve diğer markaların toz deterjanlarına göre  hiç yumuşatıcı kullanılmasa bile çamaşırları yumuşacık çıkarıyor makineden.

Woolite kullanmadan önce elbette değişik markaların piyasa sunmuş olduğu birçok

deterjan markasını kullandım.Ya çamaşır makinesinden çamaşırlar çok sert çıkıyordu yada sanki hiç yıkanmamış gibi kokusuz çıkıyordu ama şimdi Woolite ile çamaşır makinesinin kapağını açar açmaz tüm evim mis gibi WOOLİTE SIVI ÇAMAŞIR MAKİNESİ DETERJANI KOKUYOR VE EVİMİN İÇİNE BAHAR HAVASI DOLUYOR. Sadece bir çamaşır makinesi deterjanı deyip geçmemeli hijyen açısından olsun ferahlık ve enerji veren mis kokusundan olsun çok önemli benim için bu kriterler. Hatta Woolite kırmızı olan ürünü özellikle sürekli onu kullanıyorum daha fazla büyük ambalajlarla piyasaya sunulabilir ve Woolite sıvı yüzey temizleyici olarakta bir ürün piyasaya sürebilir.İlk ve devamlı müşterisi ben olurum.

Woolite Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı hakkında sitemiz kullanıcılarının yorumları;

Woolite ürünü kullanıyorum ama memnun degilim iyi temizlemiyor ve çok köpürüyor .yarim kapak koymama ragmen yine köpürüyor siyahları iki defa yıkamak zorunda kalıyorum kesinlikle bir daha voolite almayı düşünmüyorum.


Bir cevap yazın

Bu ürün hakkında sizin yorumunuz nedir? Herhangi bir sorunuz var mı?